Jak to wygląda...

Dziś przepiąłem Ossusa na drugą bazę. Kłopot jest w tym, że mam diablo mało czasu. Ale od wtorku pewnie już prace wrócą do ostrego tempa. Najpewniej - zamiast się zastanawiać, co jest źle i co się krzaczy - wgramy bazę raz jeszcze. I tyle.

I teraz mały bilans:

CO JEST DOBRZE:
- System Ossusa działa bez zarzutu. Działają też bez problemu wszystkie dodatki, w tym także te nowe - wprowadzone, czy stworzone specjalnie dla Ossusa. Miniaturki obrazków działają oczywiście także. :)
- Całość działa szybko i sprawnie. Wykonałem kilka pomiarów szybkości i naprawdę - jest znacznie lepiej niż u poprzedniego dostawcy.

CO JEST ŹLE
- Baza. Jak nie ma kłopotu z polskimi znakami, to jest kłopot z jakimś dziwnym rozjechaniem. Dziś zauważyłem, ze strona "Ostatnie zmiany" w magiczny sposób połączyła się z hasłem "Outlander (stowarzyszenie)". :/ I bądź tu człowieku mądry.

Przepraszam, za te opóźnienia. Miały być dwa tygodnie :(

1 komentarze:

Anonimowy pisze...
21 października 2007 15:25

Sorry, że piszę tutaj, ale jak pisałem, nie mam dostępu z domu. Czy zrobiliście z tą bazą tak, jak rozmawialiśmy, czyli wgraliście bazę z Ossusa, i na niej uruchomili instalację najnowszej, "czystej" MediaWiki? Teraz trzeba by tak zrobić - a dopiero po tym, jak instalator rozszerzy bazę, wgrać MW w wersji ze wszystkimi poprawkami, rozszerzeniami itp (pamiętając, czy jakieś rozszerzenie nie wymaga jakichś dodatkowych zmian w bazie).

N'L