Sprostowania

Ja wiem, że narzekacie, że część rzeczy się krzaczy, ale ja widzę Ossusa od strony bazy, i naprawdę - mogło by być gorzej. Wiem, że to żadne pocieszenie. Mamy jednak drugą bazę z której trzeba by ręcznie poprawić kilkanaście wpisów - ale szukamy innego - środkowego rozwiązania - aby wszystko przeszło automatycznie - Zresztą Bastionowi 3557 już to tłumaczyłem na gg.

Niestety nie jestem ekspertem od MySQL i dlatego tak długo to trwa.

5 komentarze:

Unknown pisze...
15 października 2007 23:00

a czy trzynaście wpisów to tak dużo?? nie tak dawno ukazał się wpis do bloga, że zostało około 10 stron do poprawienia i koniec, a tu się okazuje, że one się cały czas mnożą. Nie wiem więc co o tym myśleć. Niech ktoś odpowiedzialny za przeprowadzkę (np. Yako) napisze wprost co jest grane i na jakim dokładnie poziomie stoi przeprowadzka i co nie jest ok. Część osób zna te tematy i może coś o nich powiedzieć.

A tak jesteśmy wodzeni za nos i zapewniani, że wszystko jest na dobrej drodze. Powiedzcie w końcu jak na prawdę wygląda sytuacja i kiedy można się spodziewać powrotu Ossusa (chociaż orientacyjnie)

Yako pisze...
16 października 2007 19:39

Orientacyjnie - już nie podaję dat, bo znowu są jakieś przesunięcia.

A niestety kilka stron doszło - bo po prostu je znaleźliśmy. A wszystko jest na dobrej drodze - bo nie ma aż takich kłopotów jak były przy przeprowadzce poprzednio - stąd mój optymizm.

Anonimowy pisze...
17 października 2007 15:43

Kurczę, ja z tej niecierpliwości (i trochę z nudów oraz dla jaj) to nawet artykuł dla Empirepedii zrobiłem. Ciekawe kiedy ją zamknął? Chyba nigdy.

Anonimowy pisze...
17 października 2007 16:20

No więc może trzeba w czymś pomóc?? Nie umiem za wiele, ale jakieś wpisy myślę, że umiem zmienić.

Wszystkie wpisy Tommy Lee Jones są moje:)

Unknown pisze...
18 października 2007 23:30

Jednak tak jak mówiłem nie ma połowy stron na Ossusie (na pewno tych, w których nie wyświetlane były grafiki) i szablonów (widziałem tylko Szablon:komiks). Więc muszę powiedzieć, że wcale nie jest dobrze, jak to Yako mówi. Ossusa zablokowano prawie miesiąc temu i do dziś nie widać końca prac. Dostajemy tylko co tydzień informacje, że wszystko jest na dobrej drodze. Jeśli faktycznie byłoby to tylko kilka stron to moim zdaniem da rady zrobić to w kilka dni, a nie tygodni.

Skoro nie możemy poznać przypuszczalnej daty powrotu Ossusa, to może dowiemy się co jeszcze pozostało do zrobienia????