Nowy - Stary blog

Witajcie! Oto przed Wami blog Ossusowy w nowej odsłonie.
Jakiś czas temu, w chwilach niezbyt miłych dla Biblioteki (awaria :( ) blog ten służył jako centrum informacji na temat postępów w przeprowadzce Ossusa na nowy serwer. Po przywróceniu właściwego działania Biblioteki, pozornie strona ta popadła w zapomnienie. Tylko pozornie. Cały czas ostro zastanawialiśmy się, jak wykorzystać tego bloga. No i jest. Zmieniony graficznie, z większą redakcją i gotowy do działania :)... Oczywiście pytanie jaki się tutaj nasuwa brzmi "Po co jest ten blog?" Najkrócej można odpowiedzieć: Po to, aby prezentować te materiały, które na Ossusie się nie mieszczą. To nie wyjaśnia o jakie materiały chodzi. Szczerze mówiąc Ja też nie wiem jakie KONKRETNIE to będą materiały. :) W każdym razie, będziemy odsłaniać jakieś zakulisowe tajemnice czy zdradzać pomysły i projekty, które są tylko pomysłami i do ich realizacji jeszcze daleka droga...

Oczywiście fajnie by było przenieść do tego bloga odrobinkę idei wiki. To znaczy nie ma to być li tylko strona redagowana przez zamknięte grono osób, ale miejsce, gdzie wypowiedzieć się może każdy Archiwista Ossusa. Dlatego uruchamiamy także adres mailowy blog@ossus.pl, na który wysyłać możecie swoje uwagi, a nawet gotowe artykuły do publikacji na tym blogu. Zatem - zapraszamy do odwiedzania i redagowania naszego, Ossusowego Bloga.

2 komentarze:

DantE pisze...
28 grudnia 2007 21:43

Przydało by się rozreklamować ten blog, bo teraz to chyba mało kto o nim wie, poza osobami go używającymi podczas przenosin na nowy serwer.

Yako pisze...
29 grudnia 2007 23:39

spokojnie. promocja sie jeszcze nie zaczęła :) na razie były testy :P