Kilka historycznych screenów

Co tutaj wiele gadać. Wygrzebałem kilka fajnych screenów związanych z Ossusem. Niech będzie to przygotowanie do nadchodzących wielkimi krokami screencastów. :)

To jest screen strony głównej Ossusa na kilka dni (bodajże dwa dni) przed jego premierową prezentacją 11 sierpnia 2006. Jak doskonale widać po uwiecznionej godzinie systemowej - robiony w nocy, kiedy szykowałem prezentację otwierającą Bibliotekę.

Powyżej natomiast zawarty jest screen z pierwszego Ossusowego hasła. Screen robiony wcześniej niż poprzedni - bo około 22... Chyba, że następnego dnia :P.

Powyżej z kolei screen strony głównej zrobiony już po otwarciu Biblioteki. Prezentacja przygotowana była na pokaz Ossusa na konwencie Kamino w Gdyni, 15-17 września 2006, czyli miesiąc po otwarciu Biblioteki Ossus. Proszę zwrócić uwagę na przyrost liczby haseł. :)

Design strony głównej wygląda dość czarno-biało i topornie nie? :) Ach łezka się w oku kręci...

2 komentarze:

Anonimowy pisze...
29 lutego 2008 17:03

ten duży skok haseł do września to także troszke udziału mojego w nim było. Pamiętam jeszcze te hasła o Ansion i Nadchodzącej burzy, za które non stop byłem opieprzany. Ale 1000 hasło było moje:D

Anonimowy pisze...
29 lutego 2008 21:23

Nie tylko łezka się w oku kręci, ale i wydobywa zduszony chichot, jak się pomyśli, że ci Jawowie mogli być kiedyś artem polecanym. ;)