Screencast Ossusa 2

Dodany został właśnie nowy Ossusowy Screencast! :)
Część druga kierowana jest także do wchodzących w świat Największej Polskiej Encyklopedii poświęconej Star Wars. W tym odcinku pokażemy jak wygląda przykładowe hasło, z czego się składa i jakie elementy są absolutnie niezbędne. Poza tym, Postaramy się poprawić jedno hasło - co już da nam podstawy do napisania własnego hasła - o czym mowa będzie w kolejnym odcinku.

Zapraszamy do oglądania screencastu. Poniżej jest dodany bezpośrednio na blogu, jednakowoż zalecamy wejść na stronę Screencastu na Vimeo, gdzie można obejrzeć ten odcinek w wysokiej rozdzielczości (zalecamy oglądanie na pełnym ekranie) oraz pobrać go na dysk (plik QuickTime, 104 MB)
1 komentarze:

Anonimowy pisze...
4 sierpnia 2008 20:46

Oba screencasty są bardzo dobre i na pewno przydadzą się nowym użytkownikom, bo co innego jak czyta się instrukcje, a co innego jak się je ogląda ;) Aha i jeszcze jedno. O ile z pobieraniem pierwszej części na dysk nie ma problemu, o tyle z drugą jest gorzej, ponieważ aby pobrać film z tego vimeo czy jakoś tak, trzeba mieć tam konto, a nie każdy chce się rejestrować ;]