Wielkie dzięki ;)

Dziś mam kilka ogłoszeń parafialnych, ale nie tylko... Ale, żeby nie komplikować odbioru - po kolei.

1. Dziękuję za Polcon. Polcon, który programowo i organizacyjnie miał liczne luki, ale był to Polcon, na którym naprawdę nieźle się bawiłem. Może właśnie dlatego, że jechałem na ten konwent czując, ze będzie on totalną porażką (miałem okazję nieco obserwować postępy organizacyjne). Nie było źle jednak. Już nie rozpisuję się - moja relacja / ocena konwentu pojawi się tutaj, albo gdzieś indziej :) w necie... Jeśli zdecyduję się ją napisać... Niemniej - dziękuję bardzo obecnym na prelekcji o Historii Fandomu. W pewnym momencie przerodziło się to w takie wspominki, bo na sali nie byłem najstarszym stażem fanem :). Dzięki wielkie za kilka słów uznania za Ossusa. Naprawdę miło było to usłyszeć. Dzięki też za pytanie "Kiedy następny konwent w Warszawie"... Jak to mówią: "Mniód na moje uszy". :)

2. Jak pamiętacie pisałem jakiś czas temu o tym, że dostępny jest kanał RSS Ossusa. Podpiąłem teraz ten kod oficjalnie do strony głównej biblioteki. Zapisać się można albo wchodząc na link http://feeds.feedburner.com/OssusNoweStrony?format=xml albo na stronie głównej Ossusa klikając w ikonkę RSS w pasku adresu:


Dzięki temu możecie sobie informację o nowych stronach w Ossusie wyświetlić w czytniku RSS, czy na stronie domowej jeśli używacie na przykład iGoogle. Zachęcam!

3. Dziś jest międzynarodowy BlogDay. W tym dniu każdy blogger powinien napisać o pięciu innych blogach które czyta i poleca. Ja zrobiłem to na blogu o Google Chrome. Zatem nie będę dublował wpisów.

To tyle. :) Do następnego wpisu.

0 komentarze: