Kolejne informacje...

Czołem Ossusowcy i Ossusowczynie :) Oto garść informacji "Co tam nowego w Ossusie" :).

Wydawać by się mogło, że prace stoją - nic bardziej mylnego! :) Powolutku, i nieprzerwanie poruszamy się do przodu! Serwery właśnie są konfigurowane, bez pośpiechu, ale testujemy wszystkie możliwości.

Ossus II powoli się rozwija. Niestety wolniej, niż byśmy tego chcieli. Niemniej - uruchomimy go już na nowym serwerze. Jeszcze kilka szlifów, niestety - takowe zajmują zawsze najwięcej czasu. (Jeśli wykonanie 90 % projektu zajmuje miesiąc, to pozostałe 10 procent - co najmniej drugie tyle!). Na razie tyle informacji z frontu - niewiele ich, ale też nie ma o czym za bardzo informować :).

Zresztą - zbliżamy się nieprzerwanie, niczym czołg, do 6000 hasła :) Z tej okazji, tak sobie pomyślałem, że może warto by było powtórzyć naszą mini akcję z rozdawaniem gadgetów fanom Ossusa na Facebooku? Zatem nie ma się co dalej zastanawiać, tylko jedziemy z koksem:

Dnia 14 kwietnia (środa) o godzinie 23:59 spośród fanów Ossusa na Facebooku wylosuję jedną osobę, która dostanie jeden zestaw do gry Pocketmodel TCG.

Metoda losowania - taka jak poprzednio - na stronie www.random.org wygeneruję liczbę losową z zakresu 1 - n, gdzie n to aktualna liczba fanów strony. Fan strony o tym numerze - dostaje nagrodę :)

Zatem - co tu wiele gadać - zapraszam "Fanostwa" Ossusa na Facebooku!

1 komentarze:

Anonimowy pisze...
31 stycznia 2011 03:39

co szukalem, dzieki